logo

Patrycja | Architekt krajobrazu

Architekt krajobrazu z duszą artystki. Jej obszerne doświadczenie w dziedzinie roślin ozdobnych, jadalnych i leczniczych czyni ją praktykującą ekspertką w tych dziedzinach. Jej pasja do ogrodnictwa oparta jest na filozofii permakultury, dążącej do tworzenia trwałych, zrównoważonych ekosystemów. Dzięki temu każdy jej ogród staje się harmonijnym mikrokosmosem, w którym rośliny współistnieją w symbiozie, a człowiek czerpie z tego wszystkiego obfite plony.

Mama trójki wspaniałych synów, dzieli się swoją pasją i wiedzą o przyrodzie. Jako wegetarianka, przekłada swoje wartości na zdrowe wybory kulinarne, dbając o planetę i najbliższych.

W SOLA Studio jest niezastąpiona w projektowaniu przestrzeni zielonych, współpracuje z klientami, dostosowując projekty do ich potrzeb. Jest ekspertką w bioróżnorodności i sposobach integrowania roślinności w naszych projektach.

Kola | Koordynator Działu Klientów

Nasz wieloaspektowy ekspert, pełniący kluczową rolę w zespole SOLA Studio. To ona dba o bieżącą komunikację, tworzy umowy, oraz odpowiada za faktury. To również organizator spotkań, twórca harmonogramów i kierownik pracy zespołu, mający na względzie efektywność projektów. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym potrafi budować trwałe relacje. Odpowiada za terminy i jakość projektów. Jej zaawansowane umiejętności zarządzania, zrozumienie branży architektonicznej oraz dbałość o detale sprawiają, że możemy efektywnie obsługiwać klientów i odnosić sukcesy w naszych projektach.

Emilia | Architekt

Emilia jest absolwentką Architektury i Planowania przestrzennego. Od 12 lat mieszka w Norwegii.

Dla niej estetyka jest nieodłączną częścią życia. Jest zwolenniczką harmonii i prostoty, które tworzą architekturę o niezwykłej elegancji i spokoju. Szczegóły mają dla niej ogromne znaczenie, uważa, że to właśnie one nadają projektom wyjątkowy charakter i perfekcyjne wykonanie. Jako osoba o dokładnym podejściu do swojej pracy, skrupulatnie dba o każdy detal, niezależnie od skali projektu. Jest zagorzałą zwolenniczką ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jej projekty są przykładem harmonijnego połączenia estetyki i ekologicznych rozwiązań, które mają pozytywny wpływ na środowisko. Dla niej architektura jest nie tylko dziedziną, ale również sposobem przekazania wartości i tworzenia lepszego, bardziej zrównoważonego świata.

W zespole SOLA Studio odpowiedzialna jest za tworzenie projektów architektonicznych i związanych z nimi elewacji oraz wnętrz.

Iwona | Architekt

Iwona jest absolwentką Architektury, Architektury krajobrazu i Planowania przestrzennego. Od dzieciństwa związana z Wrocławiem, mama uroczej Poli.

Przedsiębiorcza i kreatywna jest niewyczerpalnym źródłem inspiracji dla naszego zespołu. Nie boi się ryzyka i zawsze gotowa jest pójść o krok dalej, by osiągnąć wyznaczone cele. Jej oddanie dla natury i zielonych przestrzeni jest głęboko ukorzenione – to właśnie jej miłość do przyrody sprawia, że projektowanie zieleni staje się dla SOLA studio nie tylko zadaniem, lecz prawdziwą pasją, a projekty nabierają życia i harmonii z otoczeniem. Jej determinacja, sumienność i zaangażowanie to cechy, które pozwalają nam przełamywać bariery i tworzyć projekty, które przyciągają uwagę swoją oryginalnością.

W SOLA Studio odpowiedzialna jest za projektowanie przestrzeni zielonych, za projekty architektoniczne oraz wnętrza.

solastudio