logo
D-01

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

LOKALIZACJA

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

192 m2
Syców
Iwona Zeja – Przygoda/ Emilia Micek

Nieruchomość zaprojektowana dla rodziny 2+2, dla pary prowadzącej własne działalności i potrzebującej niezależnych przestrzeni do pracy.

Dom składająca się z dwóch budynków w charakterystycznym stylu stodoły, połączonych zadaszonym przejściem. W budynku mieszkalnym znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i spiżarnią, główna sypialnia z garderobą i łazienką oraz pokój biurowy. Każdy element został zaprojektowany w trosce o maksymalne wykorzystanie naturalnego światła i piękna otoczenia. Dzięki znacznym przeszkleniom w salonie oraz sypialni, otaczający krajobraz staje się integralną częścią tego przestrzennego wnętrza. 

Na piętrze usytuowane są trzy pokoje, wspólna garderoba i łazienka. Drugi budynek to praktyczny garaż oraz dodatkowe pomieszczenia użytkowe, w tym również biuro. To wyjątkowe połączenie architektury i funkcjonalności tworzy idealne miejsce do życia.

Wyjątkowym elementem elewacji są drewniane wykończenia szpalet, które nadają nieruchomości nietuzinkowego charakteru. Naturalna tekstura drewna tworzy subtelne połączenie z otoczeniem, wprowadzając do elewacji odrobinę natury i ciepła. Dom projektowany był razem z ogrodem.

solastudio